O nás

Poctivý slovenský nápoj z čerstvej zázvorovej šťavy
Alko/Nealko/Špeciál

Martin Hudák

Martin Hudák
CEO

Rodený Prešovčan, ktorý hneď po ukončení strednej odbornej školy začal pracovať za barom ako barman a barista. Počas päťročného pôsobenia v rodnom meste, dostal nápad začať vyrábať vlastný produkt.

Chcem vedieť viac!
Martin Hudák

Martin Kožuch
CFO

Ďalší lokálpatriot z východu, ktorý sa pripojil k Martinovi hneď po tom ako mu predstavil svoj nápad. Do Ginger Manie, vtedy ešte produktu bez názvu či finálnej chuti sa zamiloval na prvý krát.

Chcem vedieť viac!

Už ste dostali chuť?

Mrknite sa kde zoženiete Ginger Maniu a vychutnajte si ju už dnes

Martin Kožuch

Ďalší lokálpatriot z východu, ktorý sa pripojil k Martinovi hneď po tom ako mu predstavil svoj nápad. Do Ginger Manie, vtedy ešte produktu bez názvu či finálnej chuti sa zamiloval na prvý krát. S veľkými skúsenosťami z oblasti obchodu pomohol založiť našu firmu GM Craft. Taktiež po ukončení školy zbieral skúsenosti za barovými doskami vo svete a to napríklad aj v Austrálii. Naspäť ho priviedla túžba pokračovať v rodinnej tradícii vedenia obchodu s distribúciou a predajom nápojov a alkoholu v celoslovenskom meradle. V roku 2014 dotiahol spolu s ďalším maniacom Ginger Maniu do nominácie v kategórií Objav roka v rámci Slovak Bar Awards. Martin je vášnivý amatérsky futbalista, má rád svoju malú farmu a jazdu na motorke.