Nový začiatok

Ako by ste reagovali Vy na ponuku spolupráce, ak by vás oslovila jedna z Vašich vysnívanych firiem?

Nový začiatok, nové výzvy a nová budúcnosť. No, ale nemusíte sa obávať, pretože Ginger Mánia ostane sama sebou, stále tak dobrá a osviežujúca. A rovnako ako chutí aj vám maniacom, rovnako zachutila aj maniacom z popredných firiem, zaoberajúcich sa výrobou, predajom či distribúciou nápojov.

Povedzte, komu by GM len nechutila?

Ako by ste reagovali Vy na ponuku spolupráce, ak by vás oslovila jedna z Vašich vysnívaných firiem s ktorou chcete spolupracovať? Aká by bola Vaša reakcia? Óóóó, oni sa o mňa zaujímajú, oni si ma všimli, oplatilo sa makať.

Rovnaké slová sme si povedali aj my Maniaci, keď po viacerých ponukách a neľahkom rozhodovaní, diskusií sme sa nakoniec dohodli spolu s firmou Slovenské pramene a žriedla, a.s., ktorá je jednou z tých najvýznamnejších na našom Slovenskom trhu. Popri známych značkách, ako Budiš, Zlatá Studňa, Fatra či Šofocola, bude už od augusta vedľa stáť aj naša Ginger Mánia, ktorú berú do portfólia ako prémiový produkt, čo nás nesmierne teší, pretože sme našli silného partnera, ktorý má dobré meno na Slovensku, ako aj silnú vieru v lokálny trh a podporu domácich produktov.

Veríme, že distribúcia bude už len a len lepšia a rýchlejšia a nájdete nás všade tam kde nás budete potrebovať.

Na zdravie a na budúcnosť milí naši maniaci!

Vydané pred 4 rokmi