Ginger Mobile

Aka Maniaci na cestách To, čo sa stalo potom bolo nečakané, bola to láska na prvý pohľad.

Milí Maniaci, tento rok sme si dali rande na viacerých miestach. Niektoré naše stretnutia boli zo začiatku neisté, nedôverčivé, prekvapujúce, no zároveň aj milé, zaujímavé, radostné, inšpirujúce a na konci až maniacke. Stretávali sme sa od Salónu piva cez Gurmán fest až po Dobrý festival. Zásobovali sme Vás Ginger Mániou v hlavnom meste Slovenska aj v metropole východu. Ak sme náhodou neboli na niektorej z Vašich obľúbených akcií, stále nás môžete nájsť vo vybraných kamenných obchodoch alebo si nás vychutnať na posedení s kamošmi v obľúbenom podniku.

My sme, ale aj tak najradšej ak s vami môžeme byť v priamom kontakte a počuť od vás spätnú väzbu hneď na mieste. Pretože Váš názor nás zaujíma a posúva nás stále dopredu. Aj preto, na akciách, ktorých sa zúčastňujeme, vždy nájdete niekoho z nás, niekoho, kto do Ginger Mánii vložil svoje srdce. Možno to znie okázalo, ale ako inak by ste nazvali ľudí, ktorí sa tešia na ďalšiu víkendovú akciu po týždni strávenom v práci, ak by to všetko nerobili s láskou. Aby aj pre vás bola každá akcia s nami zážitkom a mohli sme sa tak priblížiť aj tým z Vás, ktorí ste z iných časti Slovenska, rozhodli sme sa zaobstarať si pojazdný veterán, v ktorom budeme podávať vaše obľúbené pivko. Inšpiráciu sme čerpali z našich zahraničných ciest a zvažovali variantu rôznych "nosičov" Ginger Mánie. To, čo sa stalo potom bolo nečakane....bola to láska na prvý pohľad...to "pravé orechové".

Predstavujeme Vám náš nový Ginger Mobile Iron autobus Barkas B1100. Tento gentlmen tohto roku oslávil okrúhlu 50tku a momentálne pracujeme na tom, aby ho kríza stredného veku na najbližšie obdobie zatiaľ obišla. Keďže najstarší člen nášho tímu sa na to zatiaľ necíti, začali sme s postupnou prerábkou a miernym faceliftingom. Veríme, že už budúce leto sa s týmto sympatickým pánom, budete mať možnosť stretnúť na Vašich našich obľúbených akciách a vychutnať si Ginger Mániu aj v podobe miešaných drinkov.

Do zmaniačenia priatelia!

Vydané pred 4 rokmi